HEPSİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ FAN CLUB

hepsi fan sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bu ayıp hepsininmiş

4 posters
YazarMesaj
z3love~
Admin
Admin
z3love~

Rep :
bu ayıp hepsininmiş Left_bar_bleue20 / 10020 / 100bu ayıp hepsininmiş Right_bar_bleue

bu ayıp hepsininmiş Empty
MesajKonu: bu ayıp hepsininmiş   bu ayıp hepsininmiş EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 10:21 am

Bu ayıp 'HEPSİ'nin

Ali Eyüboğlu

Gazeteciliğe Milliyet'te başlayan, şimdilerde ise mesleğini bir başka yayın grubunda dergici olarak sürdüren bir arkadaşım aradı.
Dergilerinde Hepsi grubunu kapak yaptıktan sonra ilginç bir durumla karşılaştığını, tam da Alice'lik olan bu konuyla ilgilenmem halinde olayı anlatan e - postaları gönderebileceğini söyledi.
Gönder bir bakayım dedim.
Olay şu:
Adı bizde saklı genç bir kadın, küçük yaşta geçirdiği bir trafik kazasından sonra belden aşağısı felç olan yakınlarının Pamir adlı çocuklarının bir düşünün gerçeğe dönüşmesi için bir maceraya soyunur.
10 yaşındaki felçli Pamir, fanatik derecede Hepsi grubunun hayranıdır.
Özellikle de Gülçin ve Yasemin'in...
Arkadaşımın çalıştığı dergi Hepsi grubunu kapak yapınca genç kadın onlarla temasa geçer.
Amacı, dergi sayesinde Hepsi grubu ile iletişim kurmak ve birkaç dakikalığına da olsa Pamir'e ölesiye hayran olduğu şarkıcıları canlı canlı gösterip birkaç cümle de olsa konuşturmaktır.
Arkadaşım genç kadına Hepsi grubunun basın danışmanının telefonunu verir.
Genç kadın da onu arayıp durumu anlatır.
"Bu dünyada Pamir'e yaşama sevinci veren tek şey var o da, Hepsi. Onlarla ilgili en ufak bir gelişme Pamir'in hayatına müthiş renkler katıyor. Artık dizi seti mi olur yoksa bir konser mi bilemem. Pamir'i getirip onlarla tanıştırmak istiyoruz" deyip basın danışmanından yardım ister.
Basın danışmanı genç kadına, Hepsi'nin müsait olduğu bir gün dizi setine Pamir'i alabileceklerini söyler ama o gün bir türlü gelmez.
Günler sonra genç kadın aradığında da basın danışmanı, "O kadar yoğunlar ki ben bile ulaşamıyorum onlara" der.
Pamir'i Hepsi'yle buluşturmak için geriye tek bir seçenek kalır; konser...
Genç kadın Pamir'i alıp, Hepsi'nin konserine gider ama "Müsait değiliz" mekanizması orada da devreye girer.
Pamir, Hepsi'yle tanışma hayaliyle gittiği Hepsi konserinden evine büyük bir hayal kırıklığıyla döner. Dönerken de, "Sakatım diye beni kabul etmediler" diye gözyaşı döker. Alıntıdır... (alıntı)

--------------------------------------------------------------------------------
http://hepsifanclub.benimforum.org
!*KaF-KéF*!
Admin
Admin
!*KaF-KéF*!

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci!!!
Lakap : =)SİNEM(=
Rep :
bu ayıp hepsininmiş Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu ayıp hepsininmiş Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bu ayıp hepsininmiş   bu ayıp hepsininmiş EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 10:39 am

Böyle bişeyin olması imkansız ama neyse...Smile
EL!F

EL!F

Kadın
Lakap : dj peri ...
Rep :
bu ayıp hepsininmiş Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu ayıp hepsininmiş Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bu ayıp hepsininmiş   bu ayıp hepsininmiş EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 10:51 am

sanırım bu haber gerçekmiş inanmak istemiyorum ama heryerde yazıyor haberlerdede çıktı inş. doğru değildir...
>Rénqarénq <
moderatör
moderatör
>Rénqarénq <

Kadın
Lakap : =)Ceydoş (=
Rep :
bu ayıp hepsininmiş Left_bar_bleue7 / 1007 / 100bu ayıp hepsininmiş Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Rep puanı:
bu ayıp hepsininmiş Left_bar_bleue0/0bu ayıp hepsininmiş Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: bu ayıp hepsininmiş   bu ayıp hepsininmiş EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:57 pm

EL!F demiş ki:
sanırım bu haber gerçekmiş inanmak istemiyorum ama heryerde yazıyor haberlerdede çıktı inş. doğru değildir...

bu ayıp hepsininmiş
1 sayfadaki 1 sayfası