HEPSİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEPSİ FAN CLUB

hepsi fan sitesine hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı..

YazarMesaj
cemreci hilal
mod adayı
mod adayı
cemreci hilal

Kadın
Rep :
Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı.. Right_bar_bleue

Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı.. Empty
MesajKonu: Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı..   Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı.. EmptyCuma Ekim 03, 2008 4:17 pm

YENİ KLİP: 'AŞK HERŞEYİ AFFEDER Mİ?'
Powertürk`ün “Kulis” programında çok sevdiğimiz Hepsi kızlarının ikinci klibinin perde arkası görüntüleri geliyor. Kızlarımız daha klibin yayınlanmadığını, çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını söylüyorlar: İkinci klibimizi albumumuzun 5. parçası olan “Aşk herşeyi affeder mi?” şarkısına çekiyoruz. Aslında 2. klibi “Hep bana” diye düşünüyorken, yoğun istek üzerine bu şarkıya çektik.” -Cemre : Bu albümümüzde tam 5 klip çekmek istiyoruz. Bunlardan Biri hazır, şu an ikinci video klibimizi çekiyoruz, üçüncü “Hep bana” dördüncü “Onu alma beni al” beşinci “ Tavla” diye düşünüyoruz.

Yeni klip hangi şarkıya çekilecek? sorusunun yanıtıı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hangi winx karakterlerini seviyorlar
» yeni admin
» Yeni Bir Kural
» hepsinin yeni filmi